Agencja badawcza

Dostarczamy wiedzy tam, gdzie jest najbardziej potrzebna
Sprawdź ofertę
B
B

Badamy rynek i opinie

Tworzymy zgrany zespół bardzo doświadczonych badaczy. Pracujemy tak, jak zawsze chcieliśmy: w pełni profesjonalnie, ale nieszablonowo. Elastycznie, ale skutecznie. Optymalnie kosztowo, ale efektywnie. Traktujemy każdego Klienta tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

O
O

Oferta

Realizujemy badania marketingowe i społeczne. Wykorzystujemy pełne spektrum metod i technik badawczych. Zawsze znajdujemy optymalne rozwiązania.

Zobacz więcej
D
D

Doświadczenie

Klienci

Z
Z

Zespół

Jesteśmy niedużym, ale bardzo zgranym zespołem. Łączy nas kilkanaście lat wspólnej pracy oraz wspólne wartości – wysoka jakość pracy, zaangażowanie, partnerski stosunek do Klientów, Kontrahentów oraz Respondentów. Są wśród nas specjaliści z każdej dziedziny branży badawczej – badacze ilościowi i jakościowi, marketingowcy i badacze społeczni. Jedni z nas lubią nowinki techniczne i innowacje, inni wolą dobre, sprawdzone metody. Razem zrealizowaliśmy niemal tysiąc projektów badawczych i zapytaliśmy ponad milion respondentów.

x
Zespół
Bartosz Chruścielski
kierownik projektów, badacz jakościowy

Absolwent socjologii UMK w Toruniu i Podyplomowego Studium Public Relations Uniwersytetu SWPS w Sopocie. Z badaniami związany od 2006 roku. Specjalizuje się w badaniach wizerunkowych, badaniach marki, badaniach wspierających rozwój nowych produktów i usług, problematyce user experience i user centered design oraz badaniach i konsultacjach społecznych.

 

Współpracuje z klientami w obszarach: energetyka, elektromobilność, medycyna, nauka i uczelnie wyższe, usługi publiczne, kultura oraz property management.

 

Lubi pracę z ludźmi – ścisłą współpracę z klientami w ramach projektowania procesu badawczego, wypracowania wartości dodanej i rekomendacji oraz prowadzenie warsztatów, webinariów, grup fokusowych i wywiadów pogłębionych.

Aleksandra Majewska
kierownik projektów, badacz jakościowy

Ukończyła Marketing na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Badaniami jakościowymi zajmuje się od 2005 roku. Największe doświadczenie zdobyła w branży energetycznej, multimedialnej, finansowej i edukacyjnej. Zajmowała się zagadnieniami z zakresu satysfakcji klienta, U&A, procesów decyzyjnych, a także user experience.

 

W ramach swojej pracy współpracuje z klientami, wsłuchując się w ich potrzeby i przekładając je na użyteczne metody badawcze, aby finalnie sformułować praktyczne rekomendacje, które wspierają w decyzjach biznesowych.

 

Największą satysfakcję w pracy jakościowca czerpie z prowadzenia indywidualnych i grupowych wywiadów, zarówno osobistych, telefonicznych, jak i online.

Artur Cieśliński
prezes zarządu, członek PTBRiO

Współzałożyciel agencji Inny Format, lider zespołu, strateg z dobrą znajomością branży badawczej. Absolwent socjologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu PR i marketingu w Wyższej Szkole Bankowej oraz menadżerskie na Uniwersytecie Gdańskim.

 

Badaniami zajmuje się od 2004 roku. Przeszedł wszystkie szczeble kariery badawczej: od asystenta do kierownika kilkunastoosobowego zespołu. Zdobyte doświadczenie zaowocowało założeniem w 2011 roku własnej agencji badawczej, która od dziesięciu lat z powodzeniem realizuje projekty dla firm małych, średnich i największych.

 

W Innym Formacie, oprócz tego, że jest prezesem, świetnie odnajduje się jako osoba odpowiedzialna za relacje i kreatywne rozwiązywanie sytuacji problemowych.

Joanna Michałowska
kierownik projektów, badacz ilościowy, członkini PTBRiO

Absolwentka Psychologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu, realizacji i interpretacji wyników badań marketingowych i społecznych.

 

Specjalizuje się w badaniach wewnątrzorganizacyjnych, problematyki społecznej i rynku pracy. Posiada także wieloletnie doświadczenia w badaniach sfery FMCG, zwłaszcza testach produktów, sektora energetycznego, finansowego i wielu innych.

 

Jako rasowego badacza ilościowego pasjonują ją liczby, duże bazy danych oraz zależności między zmiennymi. Do swojego ilościowego warsztatu kilka lat temu dołączyła także doświadczenia jakościowe, z powodzeniem realizując multidyscyplinarne projekty badawczo-konsultingowe dla klientów wielu branż.

Bartosz Chruścielski

Aleksandra Majewska

Artur Cieśliński

Joanna Michałowska

A
A

Aktualności

STRATEGIA ROZWOJU WIELKOPOLSKI WODOROWEJ DO 2030 ROKU

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego opublikował właśnie Strategię Rozwoju Wielkopolski Wodorowej 2030 z perspektywą do 2040 roku. Jest to pierwszy tego typu dokument w Polsce.


Mieliśmy przyjemność współpracować przy powstawaniu Strategii, prowadząc konsultacje społeczne wśród przedsiębiorców, samorządowców, przedstawicieli Instytucji Otoczenia Biznesu, edukacji i nauki, spółek komunalnych i organizacji pozarządowych. Zorganizowaliśmy 6 spotkań konsultacyjnych, w których wzięło udział niemal 250 osób, koordynowaliśmy akcję promocji konsultacji w Internecie, a także zbieraliśmy uwagi i propozycje zmian w Strategii.

 

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem: 
http://iw.org.pl/strategiawodorowa/

 

Czytaj więcej
RAPORT Z PROJEKTU FEMIGRACJA

Muzeum Emigracji w Gdyni opublikowało właśnie raport z przekrojowego badania wysoko wykwalifikowanych Polek-emigrantek, którego jesteśmy współautorami. 

 

Badanie jest częścią projektu "Femigracja. Wysoko wykwalifikowane polki za granicą", realizowanego we współpracy z Girls Future Ready Fouindation, Girls in Tech Poland, Fullbright Poland oraz International Border Studies Center.

 

Większości naszych raportów nie możemy publikować, z tym większą radością zapraszamy do lektury:

 

https://polska1.pl/wp-content/uploads/2023/03/RESTRICTED__-Premiera-8-marca-2023_-FEMIGRACJA_raport-Muzeum-Emigracji-w-Gdyni.pdf

Czytaj więcej
PO ELEKTROMOBILNOŚCI CZAS NA WODÓR

W lutym kolejny raz ruszyliśmy w teren: prowadziliśmy konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Wielkopolski Wodorowej do 2030.

 

W sześciu wielkopolskich miastach: Ostrowie Wielkopolskim, Koninie, Kaliszu, Lesznie, Pile i Poznaniu prowadziliśmy spotkania, w których wzięło udział niemal 250 osób, reprezentujących firmy, samorządy, Instytucje Otoczenia Biznesu, edukację i naukę, spółki komunalne i organizacje pozarządowe.

 

Na każdym ze spotkań prezentowano projekt Strategii i jej kluczowe zagadnienia, m.in. cele, model docelowego ekosystemu gospodarki wodorowej i możliwości zagospodarowania wodoru. Uczestnicy chętnie prowadzili dyskusję dotyczącą dokumentu oraz założeń gospodarki niskoemisyjnej w Wielkopolsce.

 

Ostateczna wersja dokumentu zostanie zaprezentowana na początku kwietnia.

Czytaj więcej
K
K

Kontakt

Inny Format Sp. z o.o.
ul. Kaprów 3A/14
80-316 Gdańsk-Oliwa

+48 696 471 111
if@innyformat.pl
www.innyformat.pl

NIP 584 27 26 059 / REGON 221 564 786
Sąd Rejonowy w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy
KRS 0000412087 / Kapitał zakładowy: 10 000 PLN

Formularz

Kontakt
Kontakt
Obróć urządzenie do pionu