Agencja badawcza

Dostarczamy wiedzy tam, gdzie jest najbardziej potrzebna
Sprawdź ofertę
B
B

Badamy rynek i opinie

Tworzymy zgrany zespół bardzo doświadczonych badaczy. Pracujemy tak, jak zawsze chcieliśmy: w pełni profesjonalnie, ale nieszablonowo. Elastycznie, ale skutecznie. Optymalnie kosztowo, ale efektywnie. Traktujemy każdego Klienta tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

O
O

Oferta

Realizujemy badania marketingowe i społeczne. Wykorzystujemy pełne spektrum metod i technik badawczych. Zawsze znajdujemy optymalne rozwiązania.

Zobacz więcej
D
D

Doświadczenie

Klienci

Z
Z

Zespół

Jesteśmy niedużym, ale bardzo zgranym zespołem. Łączy nas kilkanaście lat wspólnej pracy oraz wspólne wartości – wysoka jakość pracy, zaangażowanie, partnerski stosunek do Klientów, Kontrahentów oraz Respondentów. Są wśród nas specjaliści z każdej dziedziny branży badawczej – badacze ilościowi i jakościowi, marketingowcy i badacze społeczni. Jedni z nas lubią nowinki techniczne i innowacje, inni wolą dobre, sprawdzone metody. Razem zrealizowaliśmy niemal tysiąc projektów badawczych i zapytaliśmy ponad milion respondentów.

x
Zespół
Bartosz Chruścielski
kierownik projektów, badacz jakościowy

Absolwent socjologii UMK w Toruniu i Podyplomowego Studium Public Relations Uniwersytetu SWPS w Sopocie. Z badaniami związany od 2006 roku. Specjalizuje się w badaniach wizerunkowych, badaniach marki, badaniach wspierających rozwój nowych produktów i usług, problematyce user experience i user centered design oraz badaniach i konsultacjach społecznych.

 

Współpracuje z klientami w obszarach: energetyka, elektromobilność, medycyna, nauka i uczelnie wyższe, usługi publiczne, kultura oraz property management.

 

Lubi pracę z ludźmi – ścisłą współpracę z klientami w ramach projektowania procesu badawczego, wypracowania wartości dodanej i rekomendacji oraz prowadzenie warsztatów, webinariów, grup fokusowych i wywiadów pogłębionych.

Aleksandra Majewska
kierownik projektów, badacz jakościowy

Ukończyła Marketing na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Badaniami jakościowymi zajmuje się od 2005 roku. Największe doświadczenie zdobyła w branży energetycznej, multimedialnej, finansowej i edukacyjnej. Zajmowała się zagadnieniami z zakresu satysfakcji klienta, U&A, procesów decyzyjnych, a także user experience.

 

W ramach swojej pracy współpracuje z klientami, wsłuchując się w ich potrzeby i przekładając je na użyteczne metody badawcze, aby finalnie sformułować praktyczne rekomendacje, które wspierają w decyzjach biznesowych.

 

Największą satysfakcję w pracy jakościowca czerpie z prowadzenia indywidualnych i grupowych wywiadów, zarówno osobistych, telefonicznych, jak i online.

Artur Cieśliński
prezes zarządu, członek PTBRiO

Współzałożyciel agencji Inny Format, lider zespołu, strateg z dobrą znajomością branży badawczej. Absolwent socjologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu PR i marketingu w Wyższej Szkole Bankowej oraz menadżerskie na Uniwersytecie Gdańskim.

 

Badaniami zajmuje się od 2004 roku. Przeszedł wszystkie szczeble kariery badawczej: od asystenta do kierownika kilkunastoosobowego zespołu. Zdobyte doświadczenie zaowocowało założeniem w 2011 roku własnej agencji badawczej, która od dziesięciu lat z powodzeniem realizuje projekty dla firm małych, średnich i największych.

 

W Innym Formacie, oprócz tego, że jest prezesem, świetnie odnajduje się jako osoba odpowiedzialna za relacje i kreatywne rozwiązywanie sytuacji problemowych.

Joanna Michałowska
kierownik projektów, badacz ilościowy, członkini PTBRiO

Absolwentka Psychologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu, realizacji i interpretacji wyników badań marketingowych i społecznych.

 

Specjalizuje się w badaniach wewnątrzorganizacyjnych, problematyki społecznej i rynku pracy. Posiada także wieloletnie doświadczenia w badaniach sfery FMCG, zwłaszcza testach produktów, sektora energetycznego, finansowego i wielu innych.

 

Jako rasowego badacza ilościowego pasjonują ją liczby, duże bazy danych oraz zależności między zmiennymi. Do swojego ilościowego warsztatu kilka lat temu dołączyła także doświadczenia jakościowe, z powodzeniem realizując multidyscyplinarne projekty badawczo-konsultingowe dla klientów wielu branż.

Bartosz Chruścielski

Aleksandra Majewska

Artur Cieśliński

Joanna Michałowska

A
A

Aktualności

MODEL KOMPETENCJI I ROZWOJU ZAWODOWEGO OPARTY O POTRZEBY I OCZEKIWANIA PRACOWNIKÓW

W maju 2024 roku przeprowadziliśmy kolejne badanie opinii pracowników. Tym razem naszym Klientem była sieć Archiwów Państwowych. Badanie objęło ponad 1600 pracowników w 33 jednostkach zlokalizowanych na terenie całego kraju.

 

Zrealizowalismy je w ramach projektu „Model kompetencji i rozwoju zawodowego pracowników zatrudnionych w sieci Archiwów Państwowych”. Jego celem była diagnoza stanu obecnego w Archiwach, z uwzględnieniem aktualnie stosowanych rozwiązań i potrzeb pracowników w zakresie rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji.

 

Wyniki będą podstawą opracowania kompleksowego modelu kompetencji i rozwoju zawodowego w sieci Archiwów Państwowych.

Czytaj więcej
PREMIERA RAPORTU: EUROPEAN DREAM. EMIGRACJA POAKCESYJNA 2020-2024

W związku z 20. rocznicą wejścia Polski do Unii Europejskiej zapraszamy do lektury raportu European Dream: emigracja poakcesyjna 2004-2024.

 

W obchodach rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej dominuje narracja bilansu ekonomicznego i systemowych zmian w naszym kraju dzięki funduszom unijnym. Wraz z Muzeum Emigracji zapraszamy do spojrzenia na ostatnie 20 lat z perspektywy polskich migrantów poakcesyjnych – ich opowieści o dążeniach i aspiracjach.

 

W badaniu ankiety wypełniło ponad 3300 osób, z częścią z nich przeprowadziliśmy także wywiady pogłębione. Naszych rodaków – tych, którzy za granicą zostali, oraz tych, którzy zdecydowali się na powrót do Polski – zapytaliśmy m.in. o to, jak wyobrażali sobie kraj emigracji, w jakim stopniu tamtejsze realia pozwoliły na realizację ich planów i aspiracji oraz czy marzą o powrocie do Polski.

 

Zapraszamy do lektury:

 

EUROPEAN DREAM: EMIGRACJA POAKCESYJNA 2004-2024

 

 

 

Czytaj więcej
WYNIKI KONKURSU W RAMACH PROGRAMU FENIKS

Jesienią 2023 roku zrealizowaliśmy kilka projektów dla instytucji składających wnioski w ramach Programu FEnIKS (Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027) oraz FEP (Fundusze Europejskie dla Pomorza). Badaliśmy popyt na ich nowe oferty wśród przedstawicieli głównych grup docelowych – mieszkańców regionu, turystów, a także seniorów i osób z niepełnosprawnościami.

 

Na początku marca 2024 roku Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosiło wyniki konkursu. Dwa projekty, dla których przygotowywaliśmy analizę popytu uzyskały dofinansowanie: gdański Zespół Sierocińca, który przekształci się w Dom Literatury otrzymał 45 mln zł, a łódzki EC1 otrzymał 46 mln zł na wystawę „Mechaniczne Oko”.

 

Serdecznie gratulujemy obu instytucjom.

Czytaj więcej
K
K

Kontakt

Inny Format Sp. z o.o.
ul. Kaprów 3A/14
80-316 Gdańsk-Oliwa

+48 696 471 111
if@innyformat.pl
www.innyformat.pl

NIP 584 27 26 059 / REGON 221 564 786
Sąd Rejonowy w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy
KRS 0000412087 / Kapitał zakładowy: 10 000 PLN

Formularz

Kontakt
Kontakt
Obróć urządzenie do pionu