Agencja badawcza

Dostarczamy wiedzy tam, gdzie jest najbardziej potrzebna
Sprawdź ofertę
B
B

Badamy rynek i opinie

Tworzymy zgrany zespół bardzo doświadczonych badaczy. Pracujemy tak, jak zawsze chcieliśmy: w pełni profesjonalnie, ale nieszablonowo. Elastycznie, ale skutecznie. Optymalnie kosztowo, ale efektywnie. Traktujemy każdego Klienta tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

O
O

Oferta

Realizujemy badania marketingowe i społeczne. Wykorzystujemy pełne spektrum metod i technik badawczych. Zawsze znajdujemy optymalne rozwiązania.

Zobacz więcej
D
D

Doświadczenie

Klienci

Z
Z

Zespół

Jesteśmy niedużym, ale bardzo zgranym zespołem. Łączy nas kilkanaście lat wspólnej pracy oraz wspólne wartości – wysoka jakość pracy, zaangażowanie, partnerski stosunek do Klientów, Kontrahentów oraz Respondentów. Są wśród nas specjaliści z każdej dziedziny branży badawczej – badacze ilościowi i jakościowi, marketingowcy i badacze społeczni. Jedni z nas lubią nowinki techniczne i innowacje, inni wolą dobre, sprawdzone metody. Razem zrealizowaliśmy niemal tysiąc projektów badawczych i zapytaliśmy ponad milion respondentów.

x
Zespół
Bartosz Chruścielski
kierownik projektów, badacz jakościowy

Absolwent socjologii UMK w Toruniu i Podyplomowego Studium Public Relations Uniwersytetu SWPS w Sopocie. Z badaniami związany od 2006 roku. Specjalizuje się w badaniach wizerunkowych, badaniach marki, badaniach wspierających rozwój nowych produktów i usług, problematyce user experience i user centered design oraz badaniach i konsultacjach społecznych.

 

Współpracuje z klientami w obszarach: energetyka, elektromobilność, medycyna, nauka i uczelnie wyższe, usługi publiczne, kultura oraz property management.

 

Lubi pracę z ludźmi – ścisłą współpracę z klientami w ramach projektowania procesu badawczego, wypracowania wartości dodanej i rekomendacji oraz prowadzenie warsztatów, webinariów, grup fokusowych i wywiadów pogłębionych.

Aleksandra Majewska
kierownik projektów, badacz jakościowy

Ukończyła Marketing na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Badaniami jakościowymi zajmuje się od 2005 roku. Największe doświadczenie zdobyła w branży energetycznej, multimedialnej, finansowej i edukacyjnej. Zajmowała się zagadnieniami z zakresu satysfakcji klienta, U&A, procesów decyzyjnych, a także user experience.

 

W ramach swojej pracy współpracuje z klientami, wsłuchując się w ich potrzeby i przekładając je na użyteczne metody badawcze, aby finalnie sformułować praktyczne rekomendacje, które wspierają w decyzjach biznesowych.

 

Największą satysfakcję w pracy jakościowca czerpie z prowadzenia indywidualnych i grupowych wywiadów, zarówno osobistych, telefonicznych, jak i online.

Artur Cieśliński
prezes zarządu, członek PTBRiO

Współzałożyciel agencji Inny Format, lider zespołu, strateg z dobrą znajomością branży badawczej. Absolwent socjologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu PR i marketingu w Wyższej Szkole Bankowej oraz menadżerskie na Uniwersytecie Gdańskim.

 

Badaniami zajmuje się od 2004 roku. Przeszedł wszystkie szczeble kariery badawczej: od asystenta do kierownika kilkunastoosobowego zespołu. Zdobyte doświadczenie zaowocowało założeniem w 2011 roku własnej agencji badawczej, która od dziesięciu lat z powodzeniem realizuje projekty dla firm małych, średnich i największych.

 

W Innym Formacie, oprócz tego, że jest prezesem, świetnie odnajduje się jako osoba odpowiedzialna za relacje i kreatywne rozwiązywanie sytuacji problemowych.

Joanna Michałowska
kierownik projektów, badacz ilościowy, członkini PTBRiO

Absolwentka Psychologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu, realizacji i interpretacji wyników badań marketingowych i społecznych.

 

Specjalizuje się w badaniach wewnątrzorganizacyjnych, problematyki społecznej i rynku pracy. Posiada także wieloletnie doświadczenia w badaniach sfery FMCG, zwłaszcza testach produktów, sektora energetycznego, finansowego i wielu innych.

 

Jako rasowego badacza ilościowego pasjonują ją liczby, duże bazy danych oraz zależności między zmiennymi. Do swojego ilościowego warsztatu kilka lat temu dołączyła także doświadczenia jakościowe, z powodzeniem realizując multidyscyplinarne projekty badawczo-konsultingowe dla klientów wielu branż.

Bartosz Chruścielski

Aleksandra Majewska

Artur Cieśliński

Joanna Michałowska

A
A

Aktualności

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ - MODNE HASŁO, ALE I PALĄCA POTRZEBA

Przyznajemy, że badania społeczne – a wręcz społecznie użyteczne – to jedna z naszych specjalności. Po raz kolejny mieliśmy okazję włączyć się w proces konsultacji społecznych niezwykle ważnego dokumentu - Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Torunia i okolic.

 

Po pandemicznym lock-down’ie z prawdziwą przyjemnością wróciliśmy do realizacji badań w terenie - w listopadzie odwiedziliśmy Toruń, Aleksandrów Kujawski i Golub-Dobrzyń. Spotkaliśmy się tam z mieszkańcami, przedstawicielami administracji publicznej i organizacji pozarządowych, a także liderami opinii i ekspertami w zakresie transportu.

 

Tematyka sprawnego, dostosowanego do potrzeb użytkowników, a jednocześnie ekologicznego i ekonomicznego transportu, jest niezwykle ważna dla lokalnych społeczności. Zarówno wywiady grupowe, jak i indywidualne, obfitowały w ogrom ciekawych spostrzeżeń, propozycji usprawnień i oczekiwanych kierunków rozwoju tego jakże ważnego dla mieszkańców aspektu ich codziennego funkcjonowania.

 

Głęboko wierzymy, że wyniki naszych badań i przeprowadzonych konsultacji pomogą decydentom ograniczyć zapotrzebowanie na samochody osobowe oraz zaprojektować komunikację publiczną w taki sposób, by w pełni odpowiadała potrzebom i oczekiwaniom pasażerów, a jednocześnie była przyjazna dla środowiska.

Czytaj więcej
SPACERY BADAWCZE PO WARSZAWSKIEJ PRADZE

Po wakacyjnej przerwie wróciliśmy w teren. W połowie września na warszawskiej Pradze - w okolicach Dworca Wschodniego i Stadionu Narodowego zrealizowaliśmy kilkadziesiąt spacerów badawczych z podróżnymi. Ich celem była identyfikacja głównych zalet i wad obecnej sieci komunikacyjnej oraz diagnoza najważniejszych potrzeb osób korzystających z węzła przesiadkowego.

Dzięki naszym badaniom projektanci zaproponują rozwiązania, które znacząco zwiększą jakość funkcjonowania węzła przesiadkowego w Warszawie Wschodniej oraz poprawią satysfakcję podróżnych. Wzrośnie komfort przemieszczania się, bezpieczeństwo, możliwości spędzenia czasu na dworcu i dostępu do informacji.

Czytaj więcej
ZAKUP AUTA PRZEZ INTERNET?

W ramach naszych najnowszych projektów nie opuszczamy branży transportowej i automotive. Dla jednego z klientów zrealizowaliśmy w wakacje duże badanie jakościowe mapujące kluczowe doświadczenia i oczekiwania kilku grup docelowych w procesie zakupu lub wynajmu samochodów.


W trakcie indywidualnych wywiadów pogłębionych badaliśmy motywacje zmiany auta, główne kanały informacyjne i narzędzia z jakich korzystają klienci.

 

Sprawdzaliśmy otwartość na zakup, leasing lub wynajem samochodu przez Internet, a także kluczowe kryteria wyboru aut, sposób ich finansowania oraz najważniejsze wyzwania związane z użytkowaniem i eksploatacją.

Czytaj więcej
K
K

Kontakt

Inny Format Sp. z o.o.
ul. Kaprów 3A/14
80-316 Gdańsk-Oliwa

+48 696 471 111
if@innyformat.pl
www.innyformat.pl

NIP 584 27 26 059 / REGON 221 564 786
Sąd Rejonowy w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy
KRS 0000412087 / Kapitał zakładowy: 10 000 PLN

Formularz

Kontakt
Kontakt
Obróć urządzenie do pionu